Facebook open

Partnerem Diamentowym 11. Gali Perfect SPA Awards jest firma Thalgo, światowy lider w dziedzinie SPA i talassoterapii.

 Logo-Thalgo-534

MORSKI ŚWIAT THALGO

Od ponad 55 lat marka THALGO jest niekwestionowanym liderem SPA i Thalassoterapii na całym świecie. Harmonijnie łączy innowacyjne składniki, by zapewnić optymalną ochronę dla skóry w każdym wieku. Thalgo jest autorem wielu patentów, które zrewolucjonizowały międzynarodowy, profesjonalny rynek kosmetyczny, jak na przykład opatentowany proces mikronizacji alg.

Thalgo wykorzystuje dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy preparaty, które każdego roku zdobywają prestiżowe nagrody w Polsce oraz na świecie (np. Prix de Beaute Cosmopolitan, francuski LES OSCARS, Best Beauty Buys, ASIA SPA AWARDS).

Marka Thalgo, jako jedna z nielicznych firm, posiada własne nowoczesne laboratoria produkcyjne, spełniające surowe normy ekologicznej czystości. Wśród profesjonalnych firm kosmetycznych Thalgo może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert, w skład której wchodzi kilkadziesiąt zabiegów na twarz, kilkanaście na ciało oraz szeroki wachlarz masaży.

Skuteczność zabiegów Thalgo wzmacnia bogata oferta preparatów do pielęgnacji domowej, zarówno twarzy jak i ciała, które oparte są na naturalnych składnikach, pochodzących z dna oceanu. Wśród topowych linii znajdziemy te o działaniu regenerująco-odmładzającym, ujędrniającym, anti-ageing, intensywnie nawilżającym, normalizującym oraz wiele innych dostosowanych do potrzeb każdej skóry.

Wymarzone wakacje w górach

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868