Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Lada dzień nastąpi oficjalne otwarcie nowego luksusowego obiektu – Warsaw Plaza Hotel.

Do dyspozycji gości przygotowano 149 eleganckich pokoi i 4 największe w Warszawie apartamenty, a także 15 sal konferencyjnych. Duże, przestronne okna czynią cały budynek jasnym i bogatym w światło słoneczne. Dodatkowymi atutami są Restauracja Moments serwująca potrawy z różnych stron świata oraz klimatyczny bar One [&] Only. Najbardziej oryginalne i jedyne w swoim rodzaju ma być natomiast hotelowe SPA. To jedyne w Polsce Genuine Apartments SPA dające możliwość skorzystania z zabiegów w swoim apartamencie, na wzór luksusowych londyńskich hoteli.

Podobne artykuły

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, w warszawskiej dzielnicy Wawer, powitał w maju pierwszych gości.
Mimo że Wietnam na obecnej mapie SPA nie zajmuje ważnej pozycji, to biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju i ambicje mieszkańców, już wkrótce kraj ten może stanąć w szranki z Tajlandią i Indonezją.
W samym sercu tętniącego życiem Mediolanu na turystów czego hotel Boscolo Milano Autograph Collection, znakomity punkt wypadowy dla osób interesujących się jedzeniem, butikami luksusowych marek i zakupami.
Położony u stóp góry Jastrzębicy, nowootwarty, czterogwiazdkowy Hotel Żywiecki Medical SPA & Sport łączy w sobie nowoczesny design, inspirujące elementy folkloru Żywiecczyzny oraz poziom usług rodem z najlepszych kurortów uzdrowiskowych Europy.
Kapsuła floatingowa zapewnia nieziemskie doznania w postaci najgłębszego odprężenia, jakie można sobie wyobrazić. Poznaj floating – niezwykle atrakcyjny zabieg relaksacyjny.
W kategorii salony i day SPA Warszawa ma wiele do zaoferowania, a zabiegani Warszawiacy jak mało kto zasługują na relaks, regenerację i oderwanie od pędzącej codzienności. Znajdź najlepsze day SPA w twojej dzielnicy lub w stolicy.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz