Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Książka „Zjedz tę żabę” to lektura dla ludzi biznesu. Prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania zadowolenia z niej.

Książka Zjedz tę żabę, Brian Tracy
Ta żaba czekająca na pożarcie, to kolejne zadania, które przed tobą stoją. Dwadzieścia  jeden  opisanych  tu  metod  osiągania  sukcesu  ma  za cel poprawę wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej. Wiele z podanych w książce pomysłów sprawdza się również w życiu prywatnym. Brian Tracy  jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Jest ekspertem psychologii sprzedaży, uznanym na świecie autorytetem i konsultantem w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego. Jest też twórcą programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego. Warto skorzystać z jego wiedzy i doświadczenia.
„Zjedz tę żabę” Brian Tracy, Wydawnictwo MT Biznes 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

Pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Czy jednak jeszcze pamiętamy, że człowiek z natury nie jest dodatkiem do komputera czy smartfona, tylko istotą żywą, myślącą i potrzebującą kontaktu z naturą?
800 stron, 150 kolorowych ilustracji. Najnowsza książka Waltera Isaacsona to pobudzający wyobraźnię literacki portret Leonarda da Vinci. Odwołując się do liczących tysiące stron notatników geniusza, a także do najnowszych odkryć związanych z jego życiem i dorobkiem, autor snuje porywającą opowieść i po mistrzowsku splata wątki twórczości artystycznej Leonarda z jego dokonaniami naukowymi.
Kto chciałby być szczęśliwy? Oczywiście każdy! Przytłoczeni codziennymi stresami i problemami, nie potrafimy uwierzyć, że to wcale nie takie trudne. Sprawdź, jak robią to inni. Może wśród 33 sposobów na szczęście podpatrzonych podczas podróży dookoła świata, znajdziesz swoją drogę, która zmieni twoją codzienność.
To historia o kobiecie, która pragnie tego, co my wszyscy, czyli szczęścia.
Książka „Chyba umieram” to kompletny przewodnik po objawach chorób. Jej autorzy doradzają, kiedy zgłosić się do lekarza, a kiedy wyluzować. Przyda ci się, nawet jeśli nie jesteś hipochondrykiem.
„Medycyna estetyczna” to kompleksowe źródło informacji na temat aktualnego stanu wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz