Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Jesień to najlepszy czas na efektywną regenerację skóry. Marka Skeyndor wprowadza na rynek innowacyjną kurację DERMA PEEL PRO. Jest to specjalistyczny zabieg złuszczający, łączący 5 technik peelingujących.

Coraz częściej przy złuszczaniu skóry wykorzystuje się połączenie peelingu chemicznego (kwasy) z mechanicznym (mikrodermabrazja), które daje doskonłe efekty. Specjaliści Skeyndor połączyli zaś aż 5 różnych peelingów, aby stworzyć zabieg, który intensywnie złuszcza, ale jednocześnie jest bezpieczny i przyjemny w odczuciach. W tym celu zastosowana została unikalna technologia wielowarstwowa - na skórę aplikowane są produkty złuszczające, działające na różnych poziomach (warstwach) naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystuje się 5 różnych peelingów: ziarnisty, kawitację, kwasy, enzymy i peptydy, które stosowane są w określonej sekwencji, w celu wzmocnienia efektu intensywnego złuszczania. Całość składa się z fazy przygotowania skóry, intensywnego zabiegu złuszczania, a następnie - odnowy i ukojenia skóry. Efektem zabiegu jest zregenerowana, wygładzona, odmłodzona i rozjaśniona skóra o jednolitym kolorycie. Skóra odzyskuje promienność i młodzieńczy blask, staje się sprężysta i rozjaśniona. Jak przy wszystkich zabiegach złuszczających, podczas kuracji Derma Peel PRO zalecane jest stosowanie filtrów ochronnych o faktorze SPF 30-50.

Efekty zabiegu warto wzmocnić używając kosmetyków z linii DERMA PEEL PRO, do użytku domowego.

Podobne artykuły

Kolagen to najważniejsze białko strukturalne w organizmie człowieka. Nie tylko jest jednym z podstawowych budulców narządów, ale przede wszystkim zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie. Podpowiadamy, jak najlepiej uzupełniać niedobory kolagenu.
Innowacyjna marka kosmeceutyczna Murad wprowadza nowy produkt – Rapid Collagen Infusion.
Czy wiesz, że ślimaki potrafią zregenerować twoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować rozłupaną i zniszczoną swoją skorupkę? Wydzielina wytwarzana w ich komórkach nadaje im zdumiewające właściwości regeneracyjne oraz zdolność do ochrony ich skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
Ciepłe ubrania, szaliki i rękawiczki powędrowały na pawlacz, kozaki do pudełek. Odsłaniamy ciało i dopiero teraz zauważamy, że nasza skóra po zimie nie jest w dobrej kondycji: blada lub poszarzała, zmęczona, przesuszona, mniej jędrna. Trzeba więc ją poddać odnowie.
Peeling we współczesnej medycynie estetycznej to nieodzowny element dbania o skórę, jej leczenia oraz przeciwdziałania procesom starzenia. Powinien być wykonywany zimą i wczesną wiosną.
2 marca 2018 roku przedstawiciele marki Arosha oraz firmy Nova Group zaprezentowali autorski program modelowanie sylwetki, walki z cellulitem oraz podsumowali 7 lat obecności na polskim rynku.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz