Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Partnerem Diamentowym 11. Gali Perfect SPA Awards jest francuska marka PHYTOMER, światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzielący się swoją pasją do morza i kosmetyki.

nova-group logo

FRANCUSKA MARKA PHYTOMER

Francuska marka Phytomer, światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzieli się swoją pasją do morza i kosmetyki. Niepowtarzalna filozofia piękna, oparta na bogactwie mórz i ocenaów, zawarta jest w innowacyjnych zabiegach i kosmetykach dla SPA, salonów kosmetycznych oraz kurortów. Wszystkie bazują na niezwykłej mocy dotyku i technikach manualnych.

Phytomer jest mocno zaangażowany w ochronę ekosystemu i różnorodności biologicznej morza. Jest pionierem w dziedzinie biotechnologii morskiej, pracując nad hodowlą zagrożonych gatunków wodorostów, wdrażając inteligentne systemy filtrowania wody (ogrody filtrujące), recyklingu, odnawialnych źródeł energii. Naukowcy Phytomer są pierwszymi na świecie, którzy „uprawiają morze" w warunkach laboratoryjnych, aby zwiększyć jego siłę w pielęgnacji skóry i zagwarantować wyjątkowy poziom skuteczności i przyjemności.

Phytomer obecny jest 80 krajach, 10 000 salonów kosmetycznych i SPA oraz kilkuset ekskluzywnych hotelach na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

.

 

 

 

Podobne artykuły

Sekret Yonelle to zaskakujący efekt odmładzania wyglądu poprzez równoległe działanie na twarz oraz usta i ich okolice.
MomMe Baby Natural Care to rodzina kosmetyków naturalnych, która zapewnia delikatną pielęgnację, skuteczną ochronę i cudowną kąpiel. Jest odpowiedzią na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Marka [ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka.
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.
Maska peelingująco-nawilżająca 2w1 z serii Hydro Laser firmy Korana to wyjątkowo skuteczny kosmetyk. Zawiera papainę ‒– enzym delikatnie złuszczający martwe komórki naskórka.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz