Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Złotym Partnerem 11. Gali Perfect SPA Awards jest BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.

 BTL-logo

W BTL Estetyka codziennie zadajemy sobie pytanie, jak najlepiej zaspokajać potrzeby ludzi. Pacjenci są w centrum każdej decyzji, którą podejmujemy. I tak jest już od 25 lat!

Jesteśmy obecni w ponad 58 krajach na 6 kontynentach. Wszędzie tam dostarczamy najwyższej jakości aparaturę medyczną do klinik, szpitali, przychodni, sanatoriów, ośrodków rehabilitacji i gabinetów medycyny estetycznej.

Ale nasza wizja to coś więcej niż produkowanie coraz lepszych i jeszcze bardziej skutecznych urządzeń. Naszym celem jest uszczęśliwianie ludzi, którzy dzięki naszym technologiom pokonują problemy, realizują marzenia i cieszą się pełnią życia. Śmiało możemy powiedzieć, że projektujemy i dostarczamy technologie, które poprawiają jakość życia, poprzez odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu. Jesteśmy z tego dumni!

Dzięki takiej wizji staliśmy się światowymi liderami wielu nowych technologii w medycynie. Jako BTL Industries Limited, międzynarodowa firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, od 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i dystrybucji sprzętu dla wielu dyscyplin medycznych: estetyki, kardiologii, fizjoterapii i uroginekologii, a także neurorehabilitacji, spirometrii, hydroterapii i stomatologii.

Marka BTL jest znana na całym świecie z tego, że buduje długotrwałe relacje z klientami biznesowymi, zarówno z właścicielami, jak i pracownikami klinik medycznych. Dla nas sprzedaż to tylko początek współpracy. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji zapewniamy szkolenia techniczne, opiekę serwisową, doradztwo i testy, a także systemy finansowania (raty, leasing) i wsparcie w uzyskaniu dofinansowania. Dopasowujemy park maszyn do planów rozwoju współpracujących z nami firm medycznych. Oferujemy zarówno wysokospecjalistyczne maszyny, skoncentrowane na wybranych zabiegach medycznych, jak i urządzenia multifunkcyjne o szerokim spektrum zastosowania. Umożliwiamy upgrade parku maszyn, dzięki czemu klienci BTL mają szansę dopasowywać swoją ofertę do rozwijającej się technologii.

.

Podobne artykuły

Beata Łapińska, dziennikarka, specjalistka PR i zarządzania marką.
Botoks potrafi zdziałać cuda. Prawidłowo wykonany zabieg daje szybkie i spektakularne efekty. Zanim się jednak zdecydujesz, sprawdź, czy jest dobry dla ciebie?
Dr Janusz Kmiecik od lat zajmuje się leczeniem bólu, a jego pasją jest rzeczywiste holistyczne podejœście do zdrowia i urody.
„Medycyna estetyczna” to kompleksowe źródło informacji na temat aktualnego stanu wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.
Walcząc o zachowanie młodego wyglądu, stosujesz niezliczone ilości kremów i preparatów do twarzy i ciała. Na nic jednak twoje starania, jeśli zapomnisz o właściwej pielęgnacji rąk. Zaniedbana skóra dłoni i tak zdradzi twój wiek.
Oczy są zwierciadłem duszy, ale i świadectwem wieku. A właściwie skóra wokół nich, która z wiekiem traci jędrność i sprężystość. Jak dbać o tę trudną okolicę, radzi dr Maria Noszczyk.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz