Facebook open

Wystartowała 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też kolejna edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.

Konkurs Perfect SPA Awards 2021

Konkurs Perfect SPA Awards 2021 jest szczególnie ważny! To dodatkowe wsparcie promocyjne dla obiektów SPA i wellness – tak istotne w dzisiejszych czasach. Hotele i day SPA nominowane i zgłoszone do konkursu mają szansę pokazać się na łamach najbardziej popularnego w Polsce portalu o tematyce SPA & Wellness i tym samym potwierdzić fakt, że mimo trudnych czasów, wciąż istnieją i świadczą usługi na najwyższym poziomie, zapewniając gościom spragnionym powrotu do normalności bezpieczny relaks oraz wsparcie w dbaniu o zdrowie i odzyskaniu harmonii umysłu, ducha i ciała.

Do konkursu Perfect SPA Awards 2021 automatyczną nominację otrzymały wszystkie hotele SPA & Wellness, które w 2020 roku znalazły się w rankingu 100 Best SPA Hotels. Nie znaczy to jednak, że tylko one mogą wziąć udział w konkursie Perfect SPA Awards 2021. Jeśli na liście nominowanych obiektów nie znajdziesz swojego ulubionego, MOŻESZ GO ZGŁOSIĆ, by dać mu szansę znalezienia się wśród najlepszych.

W 2021 roku prestiżową nagrodą Perfect SPA Award postanowiliśmy uhonorować też więcej obiektów Day SPA - zwłaszcza, że w tych trudnych czasach ich rola w dbaniu o relaks oraz zdrowie i urodę mieszkańców miast bardzo wzrosła. Dlatego Internauci i Eksperci wybiorą nie tylko najlepsze Day SPA w Polsce, ale też najlepsze Day SPA w poszczególnych miastach Polski - m.in. Perfect Day SPA w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu itd... 

Na wzór rankingu 100 Best SPA Hotels, po 12. edycji Perfect SPA Awards, powstanie też pierwszy, niezależny ranking 100 Najlepszych Day SPA w Polsce oraz 10 Najlepszych Day SPA w poszczególnych miastach naszego kraju, a obiekty które znajdą się w tych rankingach zyskają szansę dodatkowej promocji w naszych internetowych i drukowanych publikacjach.

ZAGŁOSUJ NA SWÓJ ULUBIONY HOTEL SPA lub DAY SPA , a jeśli nie ma go na liście konkursowej, ZGŁOŚ GO.

ZGŁOŚ DAY SPA

ZGŁOŚ HOTEL SPA

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla hoteli i day SPA?

  • W czasie trwania konkursu: promocją obiektu na stronach konkursowych najpopularniejszego portalu SPA i Wellness w Polsce, (przez cały czas trwania plebiscytu), a także możliwością zaprezentowania obiektu szerokiemu gronu potencjalnych gości - w 2020 roku w konkursie głosowało ponad 43 tys. internautów.
  • Po zdobyciu nagrody: Laureaci otrzymują prestiżową statuetkę i tytuł Perfect SPA oraz mają możliwość używania logo „PERFECT SPA”, które jest najlepszą rekomendacją obiektu dla gości. Informacja o zwycięzcach i konkursie znajdzie się też, podobnie jak w ubiegłych latach, w ponad 100 publikacjach w mediach (prasa, Internet, radio i telewizja).
    • Zdobywca nagrody głównej ma też szansę na dodatkową promocję w Magazynie EDEN i na portalu SPAeden.pl.

Czym jest konkurs Perfect SPA Awards dla Gości?

  • Pomocą w wyborze najlepszych miejsc na pobyt czy zabieg w SPA – logo PERFECT SPA jest bowiem najlepszą rekomendacją obiektu – potwierdzoną zarówno przez ekspertów, jak i samych gości.
  • Możliwością nagrodzenia swoim głosem ulubionego obiektu SPA, zasługującego na znalezienie się w gronie najlepszych.
  • A dla GŁOSUJĄCYCHszansą na wygranie pobytu w SPA! PATRZ – KONKURS DLA GŁOSUJĄCYCH

 

KONKURS PERFECT SPA AWARDS SKŁADA SIĘ Z DWÓCH NIEZALEŻNYCH CZĘŚCI:

PERFECT SPA AWARDS 2021 – WYBÓR GOŚCI

Goście hoteli, salonów oraz day SPA oraz czytelnicy Magazynu EDEN i portalu SPAeden.pl w głosowaniu internetowym wybiorą najlepsze obiekty w 5 kategoriach podstawowych: Najlepszy Hotel SPA w górach, nad morzem, nad jeziorami i w Centrum oraz Najlepsze Day SPA. Wyjątkowo tym razem wyróżnimy też najlepsze obiekty SPA w poszczególnych regionach kraju: na Mazowszu, Pomorzu, Warmii i Mazurach, w Małopolsce, Wielkopolsce, na Śląsku, Podlasiu i Lubelszczyźnie.

Zgłoszenie obiektu do głosowania internetowego na portalu SPAeden.pl jest bezpłatne. Wizytówki zgłoszonych obiektów, po weryfikacji i opracowaniu przez organizatora, widoczne będą w formularzu konkursowym na portalu SPAeden.pl w ciągu 48 godzin od ich zgłoszenia. Umożliwiają one głosowanie internetowe. Jedynym wymogiem jest umieszczenie na stronie internetowej obiektu (hotelu/day SPA) logo konkursu "Perfect SPA - Głosuj" podlinkowanego do wizytówki konkursowej obiektu na portalu SPAeden.pl

PERFECT SPA AWARDS 2021 – WYBÓR EKSPERTÓW

Wybitni eksperci z branży SPA & Wellness wybiorą Najlepsze Hotele SPA w kolejnych 15 kategoriach oraz Najlepsze Day SPA – szczegółowy regulamin z kategoriami znajdziesz TUTAJ.

Spośród wszystkich zgłoszonych do Konkursu obiektów, które uczestniczą w programie EDEN – Rekomendacje, zostaną wybrani finaliści do eksperckiej części KONKUKRSU - po 3 obiekty w każdej z kategorii, które zostaną przedstawione Kapitule Konkursu. Kapituła złożona z ekspertów wytypuje wśród nich obiekty zwycięskie i wyróżnione.

WYBIERZ NAJLEPSZY HOTEL SPA W POLSCEPerfect SPA Awards 2021 - głosuj na hotel

WYBIERZ NAJLEPSZY SALON LUB DAY SPA W POLSCEPerfect SPA Awards 2020 - głosuj na day SPA

RÓWNOLEGLE ODBYWA SIĘ KONKURS PERFECT SPA INTERNATIONAL

Perfect SPA International 2021

KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator Konkursu:

_Eden_zyj_wellness_news.jpg
 

SPAeden pl portal

Tagi: najpiękniejsze spa, najlepsze spa, najlepsze hotele spa, najlepsze spa w Polsce, perfect SPA awards