Facebook open

Talaria Resort & SPA to pierwszy obiekt hotelowy wellness i SPA, którego oferta stworzona jest z myślą o kobietach. Zapraszamy do Talaria Resort & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Butikowy Hotel SPA.

Talaria Resort & SPA to miejsce wyjątkowe, podobnie jak wyjątkowe są kobiety. To coś więcej niż tylko hotel oraz SPA. To miejsce stworzone z myślą o gościach i ich potrzebach. Tu poczujecie się wyjątkowo, bez względu na to czy chcecie się ukryć przed światem czy zabłysnąć, aktywnie spędzić czas, wybrać się na konsultacje do specjalisty, czy też po prostu poleniuchować. Talaria jest dla Was, Kobiety! Tutaj Wy jesteście najważniejsze, a wasze samopoczucie stawiane jest na pierwszym miejscu. Nie znaczy to, że mężczyźni nie mają wstępu. Oni też znajdą tu swoje ulubione zakątki. Sercem tego miejsca jest XIX-wieczny pałac w Trojanowie. Duszą – 25-hektarowy park ze stawami. Wyjątkową atmosferę tworzy pierwiastek kobiecości unoszący się wokół.Talaria SPA Pokoj

Nazwa „Talaria” nawiązuje do starogreckigo określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga posłańca – Hermesa. „Talariae” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” ścieżkach życia. Kobiecy świat przyjemności i relaksu znajdziemy w 34. pokojach i apartamentach zlokalizowanych w Pałacu i Pawilonie Parkowym. Na gościach pozostawiają one niezapomniane wrażenie dzięki olśniewającym widokom i niepowtarzalnym wnętrzom. Inspiracją ich wystroju stały się zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Dzięki połączeniu nowoczesności z odrestaurowanymi meblami oraz kobiecym bibelotom, udało się stworzyć komfortowe i przytulne wnętrza. Nie brakuje w nich luster czy wysokiej jakości kosmetyków, które mają spełniać potrzeby kobiet.Talaria SPA

Są też dwie strefy relaksu. Strefa Wellness z basenem z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi oraz strefą relaksu z widokiem na ogród i fontannę, saunami: kamienną i infrared oraz misami do kąpieli Kneippa, hammamem ze strefą peelingu solnego, perłową strefą oczyszczania i wypoczywalnia. Posiada też ziołowy domek, czyli aromatyczną strefą wypoczynku, salę cardio z urządzeniami do treningu i salę do ćwiczeń, w której organizowane są zajęcia ruchowe, jak aerobic, joga. Relax to strefa wypoczynku z wygodnymi leżankami i koszami. Na strefę My Beauty, której domeną jest podkreślanie kobiecej urody, składa się dwanaście gabinetów do pielęgnacji twarzy i ciała.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

POLSKI OSCAR SPA & WELLNESS

TALARIA RESORT & SPA

PERFECT SPA AWARDS 2018

WYBOREM EKSPERTÓW OTRZYMAŁ TYTUŁ:Perfect SPA 2018 Talaria

 

CZYTAJ WIĘCEJ...

KRAINA SPOKOJU I RELAKSU - HOTEL AFRODYTA BUSINESS & SPA

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ - PAŁAC I FOLWARK ŁOCHÓW

POLSKIE CENTRUM BIOWITALNOŚCI - MANOR HOUSE SPA - PAŁAC ODROWĄŻÓW

MAGICZNA MOC ORIENTU - SHU SPA HOTEL WARSZAWIANKA

KRÓLEWSKIE PRZYJĘCIE - PAŁAC ŻELECHÓW SPA & WELLNESS 

MIEJSCE WARTE ODWIEDZENIA - STUDIO SANTE UZDROWISKO MIEJSKIE

MAZOWSZE NA WEEKEND

Podobne artykuły

Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Pałac Żelechów SPA & Wellness, położony w niedalekiej odległości od Warszawy to miejsce, gdzie można odbyć prawdziwą podróż w czasie. Zapraszamy do Pałacu Żelechów SPA & Wellness, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Historyczny Hotel SPA.
Hotel Afrodyta Business & SPA jest symbolem odpoczynku oraz wyciszenia, a czas spędzony tu na zawsze pozostaje w pamięci gości, zarówno tych małych, jak i dużych. Zapraszamy do Hotelu Afrodyta Business & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Najlepsze SPA mazowieckie to najczęściej obiekty biznesowe, które proponują gościom bogatą infrastrukturę konferencyjną oraz umiejętne łączenie pracy z relaksem. A w weekendy i w sezonie urlopowym zmieniają się w przyjazne centra rodzinnego wypoczynku.
Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz