Facebook open

Nowy Konkurs dla Profesjonalistów – Perfect SPA Professional 2020. Konkurs Perfect SPA Awards rozszerza formułę. Zgłoś swój produkt/usługę i walcz o nagrody w najbardziej prestiżowym konkursie branży SPA i Wellness!

Logo Perfect SPA ProfessionalPrestiżowy konkurs Perfect SPA Awards rozszerza formułę. W lutym 2020 roku wręczymy nagrody nie tylko najlepszym obiektom SPA i Wellness, ale także producentom i dystrybutorom profesjonalnych kosmetyków, sprzętu i wyposażenia stref SPA, wellness i fitness w ośrodkach SPA i day SPA. Chcemy w ten sposób wyróżnić i docenić firmy i osoby, które przyczyniają się do dynamicznego rozwoju rynku i kreują ofertę zabiegową na światowym poziomie.

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać do 10 stycznia 2020 roku w kategoriach:

  • kosmetyki na twarz i ciało
  • zabiegi na twarz i ciało
  • urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało
  • urządzenia do fizjoterapii
  • akcesoria i urządzenia fitness
  • sauny i baseny
  • meble i wyposażenie

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełniony formularz wraz niezbędnymi załącznikami należy do 10 stycznia 2020 roku odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gala Perfect SPA Awards 2017 Laureaci

WRĘCZENIE NAGRÓD

Wyboru najlepszych produktów dokona profesjonalne Jury złożone z ekspertów z branży oraz przedstawicieli portalu SPAeden.pl.
Jury weźmie pod uwagę oryginalność i innowacyjność produktów i usług, ich walory użytkowe i jakość wykonania, opinie użytkowników oraz bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi normami.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 5 lutego 2020, na wyjątkowym, corocznym spotkaniu branży SPA i Wellness – Gali Perfect SPA Awards w Hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski).

Gala Perfect SPA Awards 2018 Gwiazdy

Zgłoszenie produktu do udziału w konkursie Perfect SPA Professional 2020 jest równoznaczne z akceptacją przez Zgłaszającego wszystkich zasad zawartych w Regulaminie Konkursowym dostępnym na portalu SPAeden.pl.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 882 105 165, 665 888 111

Podobne artykuły

Poznaj najlepsze hotele SPA w Polsce wyłonione w prestiżowym konkursie Perfect SPA Awards 2018. Trwa kolejna edycja Polskich Oskarów SPA & Wellness, a tymczasem palmę najlepszych hoteli SPA w Polsce wciąż dzierżą laureaci zeszłorocznego konkursu. Przypomnijmy sobie najlepszych.
Poznaj szczegółowe zasady 12. edycji Konkursu Perfect SPA Awards. Wybierz ulubiony hotel SPA w Polsce i ulubiony salon SPA w swoim mieście.
Regulamin konkursu PERFECT SPA PROFESSIONAL 2020. Przed zgłoszeniem do konkursu swoich usług i produktów, zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami Konkursu. Wysłanie zgłoszenia do udziału w Perfect SPA Professional jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w tym Regulaminie.
Wystartowała 12. edycja najważniejszego konkursu SPA & Wellness w Polsce. Jak co roku w konkursie PERFECT SPA AWARDS wyłonimy najlepsze hotele i day SPA w Polsce, Europie i na świecie. Trudne czasy wymagają nadzwyczajnych środków, dlatego też kolejna edycja konkursu będzie szczególna i wyjątkowo ważna.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz