Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Zabawa, relaks i odnowa biologiczna dla wszystkich pokoleń! Hotel Kolping znajduje się w sąsiedztwie słynnego jeziora termalnego Hévíz i największego jeziora Europy Środkowej – Balaton na Węgrzech.

 Bogata oferta oznacza mnóstwo zabawy, relaksu, odnowy biologicznej. To idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich pokoleń. Kiedy najmłodsi pod opieką animatorów cieszą się doskonałą zabawą w wielopoziomowym królestwie dzieci,  w tym samym czasie dorośli korzystają z relaksu w centrum wellness. Tuż obok rodzinnej strefy Aqualand, znajduje się strefa kąpielowa wyłącznie dla dorosłych – to obietnica pełnego relaksu w basenie termalnym, pływackim i saunach. O dziadków też zadbano! Dla nich przygotowano dedykowane pakiety lecznicze i przywracające młodość.Kolping Hotel SPA Wegry Basen

Kolping Hotel Spa & Family Resort od 1996 roku jest pierwszym węgierskim hotelem przyjaznym rodzinie. To nie jest zwykły hotel, lecz resort nastawiony na spełnianie marzeń wszystkich członków każdej rodziny przez 365 dni w roku.

Tytuł Perfect SPA 2016 na Węgrzech otrzymał:
Kolping Hotel**** SPA & Family ResortPerfect SPA 2016

 

 

Podobne artykuły

Na Węgrzech zarejestrowanych jest ponad 1300 studni termalnych i blisko 300 kąpielisk leczniczych. Wiele współczesnych sanatoriów i hoteli powstało w latach 70. ubiegłego wieku, ale zmieniły się w nowoczesne SPA o światowym standardzie. Powstały też liczne, zupełnie nowe obiekty.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Jubileuszowa, 10. Gala Perfect SPA Awards 2018 należała do wyjątkowo udanych. Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a nagrody odbierali właściciele i dyrektorzy najlepszych SPA w Polsce.
Już 5 lutego 2020 roku, na uroczystej Gali Perfect SPA Awards, poznamy laureatów 11. edycji konkursu uznawanego za Polskie Oscary SPA & Wellness. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, którzy przeszli do ostatniego etapu konkursu. Każdy z nich ma szansę na otrzymanie zwycięskiej statuetki i prestiżowego tytułu Perfec SPA.
Poznaj najlepsze obiekty SPA w Polsce. Już za kilka dni, 9.01.2018 roku odbędzie się uroczysta Gala, na której poznamy laureatów konkursu Perfect SPA Awards 2017. A dzisiaj prezentujemy Finalistów, na których swoje głosy oddawała Kapituła Konkursu.
Sukces finału Perfect SPA Awards 2017 został doceniony nie tylko przez obecnych na gali gości, ale również przez media, które chętnie relacjonowały to ważne wydarzenie.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz