Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W sercu niemieckiej Brandenburgii, na terenie dawnej radzieckiej bazy lotniczej, stoi ogromny hangar dla sterowców przekształcony w tropikalny azyl pełen niezwykłych atrakcji. Prawdziwy raj, nie tylko dla najmłodszych i najbardziej znana rodzinna atrakcja Brandenburgii. Warto tu przyjechać na weekend, krótki urlop lub choćby na jeden dzień – w każdym przypadku zabawa będzie przednia.

Kąpiel w tropikalnym, krystalicznie czystym Morzu Południowym (temperatura wody 28-31,5°C), opalanie na pięknej białej plaży (temperatura powietrza 25-26°C), orzeźwiające napoje pod palmą, spacer w lesie deszczowym pośród świergotu egzotycznych ptaków. Lot balonem nad błękitną Laguną Bali i wpadającymi do niej pięknymi wodospadami. Szalony zjazd z 27-metrowej zjeżdżalni wodnej. Dla dzieci małpi gaj, dla dorosłych masaż tajski. A na obiad kuchnia indyjska, tajska, japońska, niemiecka, międzynarodowa lub typowy fastfood z hamburgerami i frytkami oraz pizzą. Słowem – dla każdego coś miłego. Tego wszystkiego możesz się spodziewać w Tropical Islands. Prawdziwy wakacyjny luz w tropikalnym wydaniu. 

TROPICAL ISLANDS U SĄSIADÓW

Czym właściwie jest Tropical Islands? Aquaparkiem, resortem wypoczynkowym, parkiem rozrywki czy może królestwem magii i iluzji? Bo jak nazwać największy w Europie las tropikalny pośród niemieckich krajobrazów regionu Spreewald? Czym jest błękitna, tropikalna laguna położona 60 km od Berlina lub opalanie się pod dachem gigantycznego hangaru – największej na świecie samonośnej hali świata?Tropical Islands z gory

TROPICAL ISLANDS - ZJEŻDŻALNIE, PIRACI I MAŁPI GAJ

Tropical Islands reklamuje się jako największy w Europie tropikalny park rozrywki z największym na świecie tropikalnym lasem w zamkniętym pomieszczeniu. Rośnie tu 50 tys. roślin ponad 600 różnych gatunków, a przez las biegnie ścieżka o długości 1 km – wędrując nią można poznać egzotyczne. Folia o powierzchni 20 tys. m2 przykrywająca halę po południowej stronie przepuszcza promieniowanie słoneczne, umożliwiając wegetację roślinom i dojrzewanie owocom – bananom, papajom, karambolom czy chlebowcom. To dzięki tropikalnej roślinności, choć przebywamy w zamkniętym pomieszczeniu, to jednak oddychamy ciepłym, ale czystym powietrzem, a nie klimatyzowaną mieszanką. Ta sama folia przepuszczająca promienie UV pozwala nam na naturalne opalanie na plaży przy Morzu Południowym i specjalnie w tym celu przygotowanym tarasie.tropical islands spa

STREFA SAUN W TROPICAL ISLANDS

A gdy na zewnątrz brakuje słońca, a zależy nam na opaleniźnie z tropikalnej wycieczki, zostają niezawodne solaria.Wyspy Tropikalne podzielone są na trzy strefy: Strefę Tropikalną i Strefę Saun oraz dobudowaną ostatnio strefę zewnętrzną nazwaną Amazonia. Ta pierwsza to wodna kraina składająca się z Morza Południowego, po którym pływa piracki statek, Laguny Bali, licznych zjeżdżalni i krainy dziecięcych zabaw w Klubie Tropino – z wielkim małpim gajem, zamkiem z klocków, basenem z rowerami wodnymi i łódkami „bumper boats” i torem kartingowym. Między nimi rozlokowały się tropikalne wioski z zabudowaniami w stylu tajskim, rodem z wysp Bali, Borneo czy Samoa, w których kryją się liczne kluby i restauracje.

Tytuł Perfect SPA 2016 w Niemczech otrzymał
Tropical Islands / Krausnick

 

Podobne artykuły

Wakacje to czas rodzinnych wyjazdów. Co powiecie na wyjazd z dziećmi w tropiki, ale bez wielogodzinnego lotu samolotem? Albo na spotkanie oko w oko z lwem, ale bez obawy o swoje życie i zdrowie. Takie atrakcje czekają tuż za naszą zachodnią granicą, w Brandenburgii.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz