Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Babilon znaczy brama bogów. Centrum Babylon, położone w miejscowości Liberec w Czechach Północnych, to brama do rodzinnej rozrywki, luksusowego wypoczynku i wymarzonego relaksu.

WELLNESS HOTEL BABYLON

Zaledwie 20 km od granicy z Polską i Niemcami, w Kotlinie Libereckiej między Grzbietem Jesztedzkim a Górami Izerskimi, znajduje się największe w Republice Czeskiej (poza Pragą) centrum konferencyjne, hotel z największą ilością miejsc noclegowych i klimatyczną strefą Wellness. Centrum Babylon to 30 tys. m2 (6 boisk do piłki nożnej) wspaniałej zabawy, rozrywki, edukacji, komfortowego wypoczynku i relaksu. Wszystko, co niezbędne do udanego spędzenia wolnego czasu lub organizacji udanej konferencji czy spotkania biznesowego znajduje się tu pod jednym dachem – Centrum Kongresowe, Centrum Wellness, Centrum Rozrywki z Aquaparkiem, edukacyjnym iQparkiem oraz czynnym przez cały rok Lunaparkiem, oraz Wellness Hotel Babylon, a w nim ponad 1000 miejsc noclegowych. Babylon restauracja

HOTEL BABYLON I JEGO ATRAKCJE

Pokoje w kilku standardach: superior, standard, wellness, family, business i luksusowe apartamenty, sprawiają, że każdy gość znajdzie tu klimat odpowiedni dla siebie. Nawet piętrowy parking, bezpośrednio połączony z całym ośrodkiem, jest zadaszony.
Najpopularniejszą atrakcją jest wyjątkowy kryty Aquapark o unikalnych wnętrzach w stylu Steampunk, chętnie odwiedzany zwłaszcza przez rodziny z dziećmi o każdej porze roku. Spędzają tu wiele godzin, korzystając z basenów, zjeżdżalni, saun, barów, jaskiń, wodotrysków, masaży wodnych i gejzerów, podziwiając akwaria z fauną morską oraz trzy razy dziennie pokazy laserowe. Latem goście opalają się na rozległym, otwartym Tarasie słonecznym.Babylon jacuzzi

CENTRUM WELLNESS W HOTELU BABYLON

Ogromne wrażenie robi Centrum Wellness o powierzchni ponad 1000 m2. Świat zmysłowych przyjemności, zapachów, kolorów oraz harmonii duszy i ciała. Centrum Babylon oferuje tak wiele możliwości spędzenia relaksującego dnia. Są tu: aromatyczne łaźnie parowe, sauny, gabinety do inhalacji solnej i ziołowej, do kąpieli błotnych, tlenoterapii, słoneczna łąka, tepidarium, kąpiele Kneippa, baseny chłodzące, jaskinia solna i wiele, wiele więcej. Można się poddać licznym zabiegom: masażom, kąpielom i kosmetycznym, bądź wynająć specjalną strefę wellness Sauna Klub Afrikana.Babylon panorama

Tytuł Perfect SPA 2016 i 2017  w Czechach  otrzymał
Wellness Hotel Babylon / LiberecPerfect SPA 2016Perfect SPA 2017

 

Podobne artykuły

Najlepszy Hotel Wellness w konkursie Perfect SPA Awards 2018 to Hotel Dębowy Biowellness & SPA. Hotel Dębowy, kompleks obiektów z zabytkowym parkiem i wyjątkowym górskim mikroklimatem, zaprasza do jedynego w Polsce SPA wyspecjalizowanego w apiterapii.
Babilon znaczy brama bogów. Centrum Babylon, położone w miejscowości Liberec w Czechach Północnych, to brama do rodzinnej rozrywki, luksusowego wypoczynku i wymarzonego relaksu.
Długie przesiadywanie przy komputerze mocno obciąża nasze ciało. Po całym dniu za biurkiem często odczuwamy zmęczenie, ból nóg, pleców i karku, a odpoczynek i ulgę znajdujemy najczęściej  dopiero po przyjściu do domu.
Ajurweda uważana jest za „matkę wszelkiej medycyny”. Leczy osobę, a nie chorobę, poszukuje harmonii, uznaje, że zdrowie wynika z osiągnięcia równowagi między trzema energiami, znanymi jako wata, pitta i kapha.
Francuska grupa Thermes Marins de Saint Malo od niemal 30. lat udowadnia, że jeden koncept SPA może sprawdzić się w rożnych miejscach na świecie, jak resorty we Francji, na Bali, w Japonii czy Kuwejcie. I co ważne – przy zachowaniu unikalnego, indywidualnego charakteru każdej z tych lokalizacji.
Odkąd pamiętam, moje życie związane jest z podróżami, które są swoistą ucieczką od codziennej rutyny, gonitwy i nieustannego stresu. Niedawno jednak przekonałam się, że dopiero połączenie podróży i SPA jest tym, co daje energię na wiele miesięcy.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz