Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Salve In Terra to najbardziej zmysłowy zabieg SPA dostępny w Polsce, jaki udało nam się odnaleźć. Doskonała propozycja dla dwojga.

To najbardziej zmysłowy zabieg SPA, jaki udało nam się znaleźć. Stworzony w firmie Haslauer, dostępny jest w kilku hotelach w Polsce dzięki firmie Nova Group. O wrażeniach towarzyszących rytuałowi Salve In Terra opowiada Ewa Nickel, dyrektor Biura Regionalnego Nova Group.

Gdybym miała opisać wrażenia w trakcie zabiegu Salve in Terra, musiałabym odwołać się do zmysłów, instynktu, nie rozumu… To coś więcej niż urządzenie, więcej niż tylko ekskluzywna ceremonia SPA. To miejsce, oaza, w której możemy poczuć się wyjątkowo, niebiańsko, zmysłowo, eterycznie. Przestrzeń w której nasze ciała i zmysły odpoczywają, gdzie mamy możliwość przeżywać wachlarz różnorodnych odczuć i doznań. To miejsce, gdzie możemy obcować z naszą seksualnością, możemy wraz z partnerem poznawać nie tylko siebie, ale także smakować zapachy, odczuwać na skórze życiodajne preparaty. Wszystko to aby poczuć się lepiej, aby osiągać stan maksymalnej relaksacji.Zamykam oczy i... z łatwością powracam do tego miejsca, które mnie oczarowało, natchnęło, dało wolność, a jednocześnie sprawiło, że tęsknię za tymi doznaniami i chcę tam wracać!Haslauer Salve-in-terra Image-Hands magazyn eden SPA wellness

KILKA SŁÓW O SAMYM ROZWIĄZANIU:

Salve in Terra to kabina przeznaczona do ekskluzywnych ceremonii dla dwojga, najbardziej oryginalne, opatentowane rozwiązanie dla SPA. Delikatnie, zmysłowo, intymnie, niepowtarzalnie, blisko i coraz bliżej – tak w największym skrócie można opisać zabieg w magicznej kabinie firmy Haslauer z Niemiec. Miejsce, które jako jedyne oferuje tak głębokie ukojenie ciała i ducha oraz potęguje intymne przeżycia i zbliża osoby korzystające z tej ceremonii. Główną areną ceremonii jest okrągłe, składające się z dwóch połówek łóżko. Salve touch magazyn eden wellness SPA

Podczas zabiegu obie części unoszą się i opadają naprzemiennie, poruszając się jak skrzydła motyla. To powtarzające się falowanie powoduje, że osoby w nim uczestniczące raz zbliżają się do siebie, a raz oddalają. Pomieszczenie w którym znajduje się łóżko wypełnione jest parą, a wokół unosi się zapach ziół, jednocześnie różnorodne i zmieniające się co chwilę barwy wypełniają kabinę, tworząc idealne środowisko umożliwiające wykonanie wszelkiego typu zabiegów: okładów, masek, peelingów, które partnerzy mogą sobie aplikować i rozcierać sami. salve-in-terra magazyn eden SPA wellness3

Cykl kończy ciepły, tropikalny, a następnie zimny deszcz, który obmywa nasze ciała. Całemu zabiegowitowarzyszy dobrana do gustu gości muzyka.

www.novagroup.pl


CZYTAJ WIĘCEJ...

DO SPA WE DWOJE - ATRAKCYJNE PAKIETY DLA PAR

SZTUKA WYPOCZYNKU NAD MORZEM - ZDROJOWA HOTELS

MANOR HOUSE SPA - ENKLAWA DLA DOROSŁYCH

 

Podobne artykuły

Rozmowa z Andrzejem Chmielewskim, dyrektorem generalnym Nova Group – firmy, która jest liderem w branży kosmetycznej, SPA i medycyny estetycznej w Polsce.
Jeżeli spojrzymy na branżę hotelową globalnie, to dostrzeżemy, iż trend inwestycji w nowoczesne strefy SPA zyskuje na znaczeniu. Światowym kierunkiem rozwoju jest też specjalizacja hoteli SPA i docieranie do coraz bardziej zdefiniowanych grup gości o wyraźnie sprecyzowanych potrzebach.
Inaczej określana jako sauna sucha. Jak nazwa wskazuje jest to rodzaj sauny o stosunkowo niskim poziomie wilgotności.
Każde szanujące się SPA na Cyprze oferuje orientalny rytuał Rasul dla dwojga łączący zabiegi błotne z aromatyzowaną olejkami eterycznymi łaźnią parową.
Szukasz prawdziwego relaksu i zbliżenia z ukochaną osobą. Tylko we dwoje. Bez względu na to, czy jesteście wylegującymi się w łóżkach leniuchami, czy aktywnymi sportowcami, w hotelach SPA znajdziecie doskonałe propozycje dla siebie.
Od dawna promujemy wspólne wyjazdy z dziećmi do SPA, wychodząc z założenia, że nigdy dosyć uczenia od najmłodszych lat zasad życia w stylu wellness. Ale SPA to przecież miejsce wypoczynku, ciszy i spokoju, a dzieci, jak to dzieci – lubią gonitwy, śmiech i głośną zabawę… Czy da się połączyć obie te idee?

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz