Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Self SPA by Norden Cosmetics

Norden Cosmetics, łotewska marka produkująca naturalne kosmetyki profesjonalne dedykowane hotelom i pensjonatom SPA stworzyła koncepcję na czas koronawirusa – Self SPA, rozwiązanie dla klientów, którzy obawiają się dotyku obcych osób, ale nie chcą rezygnować z zabiegów SPA.

Norden Cosmetics, łotewska marka produkująca wysokiej jakości, naturalne i przyjazne dla skóry kosmetyki profesjonalne dedykowane hotelom i pensjonatom SPA stworzyła nową, niezwykłą ofertę Self SPA – rozwiązanie dla klientów, którzy w czasach koronawirusa obawiają się dotyku obcych osób, ale chcieliby rozpieszczać ciało pięknymi zapachami i naturalnymi kosmetykami.

Do zabiegów Self SPA, które gość hotelu będzie wykonywał samodzielnie w zaciszu własnej łazienki, wykorzystywane są profesjonalne produkty: aromatyczne peelingi i pielęgnacyjne olejki do ciała.

oleje norden cosmetics

Gość korzystający z oferty Self SPA:

1. Wybiera ze „skrzyneczki” SPA zapachy oferowane przez Hotel

2. Osoba obsługująca gościa przekłada z większego opakowania wybrany produkt (peeling oraz olej) i zanosi do łazienki gościa.

3. Gość podczas pobytu sam wykonuje sobie peeling (dawkowanie – 2 razy w tygodniu), cieszy się piękną skórą i aromatycznymi doznaniami.

4. Ilość produktu uzależniona od długości pobytu

Self SPA to dodatkowa oferta dla gości. Daje ona możliwość skorzystania z zabiegu SPA nawet tym gościom, którzy boją się dotyku innej osoby po kwarantannie koronawirusowej. Nie potrzebny do tego ani terapeuta, ani gabinet SPA. Wystarczą kosmetyki – peelingi i oleje z tej samej linii (do wyboru: 4, 6 lub 12 zapachów), informacja, które zapachy, na co działają oraz skrzyneczka ze słoiczkami uzupełnianymi wg. potrzeb.

Klientom, którzy lubią piękne zapachy i przyjazną dla skóry naturalną pielęgnację, Self SPA powinno się spodobać. Naszym zdaniem Self SPA by Norden Cosmetics powinno przyjąć się na stałe...

Norden Cosmetics Self SPA skrzyneczka SPA

Norden Cosmetics Self SPA logo

FB Norden Cosmetics Polska, Instagram nordencosmetics_polska

Podobne artykuły

Kluczem do sukcesu produktów Norden Cosmetics jest długotrwały efekt, prostota i wiedza o naturze. To wysokiej jakości, skuteczne i przyjazne dla skóry kosmetyki profesjonalne dedykowane SPA.
MomMe Baby Natural Care to rodzina kosmetyków naturalnych, która zapewnia delikatną pielęgnację, skuteczną ochronę i cudowną kąpiel. Jest odpowiedzią na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.
Marka [ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka.
Camolin to marka, która powstała z miłości do natury i wyjątkowych wspomnień. To kosmetyki wegańskie zapewniające ekologiczną i zdrową pielęgnację skóry.
Współczesny świat tętni mnogością dźwięków, zwłaszcza w dużych miastach. Wciąż bombardują na odłosy przejeżdżających samochodów i uliczny gwar. Jeśli sądzimy, że nie ma to większego wpływu na nasze zdrowie i samopoczucie, jesteśmy w błędzie.
Ksiądz Sebastian Kneipp w XIX w. stworzył filozofię nawiązującą do życia w zgodzie z naturą, która mimo upływu czasu jest jak najbardziej zgodna z ideologią współczesnego holistycznego stylu życia.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz